Shell Taşıt Tanıma Sistemi

EDİ-KOOP

Yönetim kurulumuz; üyelerimizin EDİ-KOOP üyesi olma avantajlarını sadece Eskişehir'de değil, tüm Türkiye illerinde yaşayabilmesi amacı ile akaryakıt alanında yoğun çalışmalar yapmıştır. Bunun sonucu olarak; Türkiye'nin her yerinde bulunan Shell istasyonlarından yakıt almasını sağlayacak Shell taşıt tanıma sistemi ( akıllı anahtarlık ) ile anlaşma yapmıştır.

Üyelerimize tts akıllı anahtarlık ücretsiz olarak verilecektir. Sisteme girmek isteyen üyelerimiz formları eksiksiz doldurarak akıllı anahtarlık talebinde bulunabilecektir. Akıllı anahtarlıkların Shell tarafından EDİ-KOOP'a ulaştırılmasına müteakip üyelerimiz Merkez mağaza muhasebe servisimize gelerek imza karşılığı anahtarlığını teslim alacaklardır.

Üyelerimiz plaka belirterek istek yapabilecek ve satışlar sadece bu plakalı araca tanımlı olacaktır. Tanımsız plakaya hizmet verilmeyecektir.

Üyelerimiz akıllı anahtarlık ile Shell istasyonlarından benzin ve motorin alabileceklerdir. Sistem kapsamında otogaz bulunmamaktadır.

Üyelerimiz akıllı anahtarlığın çalınması, kaybolması veya aracın satılması durumunda 0222 231 55 97 nolu telefonu arayarak akıllı anahtarlığın kapatılmasını sağlayacaktır. Aksi takdirde ortaya çıkabilecek olumsuzluklardan kendisi sorumlu olacaktır. Üyenin ilk defa alacağı akıllı anahtar ücretsiz olarak verilecektir. Üye, kendi hatasından dolayı hasar verdiği bedeli ödeyecek ve kaybolma veya çalınması halinde yenisini ücreti mukabilinde ( 30 Usd+kdv ) alacaktır.

Taşıt tanıma sisteminde araç başına tanımlı aylık limiti 750,00( yediyüzelli) TL'dır. Üyelerimiz ihtiyaç duyması halinde limit artırımı talepleri için Yönetim Kurulumuza başvurabilecektir. Alınan hizmet, üyelerimizden 2 (iki ) taksit'te kesilecektir. İstasyondan veya anahtarlıktan dolayı çıkabilecek sorunlarda; üyelerimizin bulunduğu istasyon sorumlusu tarafından merkez aranarak hizmet alımı sağlanacaktır.

Akıllı Anahtar Başvuru Formları

Aşağıdaki linklerden başvuru formlarını indirebilirsiniz.TTS.Başvuru Formu 1 için tıklayınız

TTS.Başvuru Formu 2 için tıklayınız