EDİ-KOOP Esko Kart

Esko Kart

ESKOKART, ESKO Birliğe bağlı başta Eskişehir ili olmak üzere faaliyet gösterdiği diğer illerde aktif olan birim kooperatif ve sandıkların bir araya gelerek ortak ve müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturdukları KARTLI ALIŞVERİŞ sisteminin ORTAK ADIDIR.

EDİ-KOOP Esko kart ile mağazalarımızda tüm alışverişlerinize 4 taksite kadar ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

EDİ-KOOP Esko kart ile mağazalarımızdan yapacağınız alış- verişlere bağlı olarak ayrıca puan biriktirip; puanlarınızla bedava alış-verişin keyfini çıkaracaksınız.

EDİ-KOOP Esko kartı kredi kartlarından daha çok cazip kılan tarafları , Kart ücreti , üyelik ücreti, gibi hiçbir ücret ödemeden EDİ-KOOP Esko karta sahip olabilirsiniz.Kartınıza ait tüm alış-verişlerinizi , ödemelerinizi sitemiz üzerinden kullanıcı kodunuz ve şifreniz ile giriş yaparak görüntüleyebilir, yazdırabilirsiniz..

Edi-Koop Kartı ayrıca Balıkesir İli Edremit Akçay da bulunan tatil köyümüzden 6 TAKSİT te tatil yapma imkanıda sağlamaktadır. Eskişehir ilinde yaklaşık 400 civarında anlaşmalı mağazalarımızdan akaryakıt, giyim, ayakkabı, beyaz eşya ve benzeri ihtiyaçlarınızı EDİ-KOOP Esko kart ile taksitli olarak karşılayabilirsiniz.

EDİ-KOOP Kartı hesap kesim dönemi her ayın ayın son günüdür. Örnek : Mayıs ayında yapmış olduğunuz alışverişin ilk taksitini 30.06.2014 tarihinden başlayarak takip eden aylarda ödeyebileceksiniz.

EDİKOOP KARTINA KART ÜCRETİ AİDAT GİBİ HİÇ BİR ÜCRET ÖDEMEDEN SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

EDİ-KOOP kart ile alış-veriş yapın Kârlı çıkın

Peşin alış-veriş yapan ortaklarımızın yıl sonunda risturn dan faydalanabilmesi için alış-veriş sırasında Edikoop kartlarını yazarkasa dan okutmaları gerekmektedir.

Kartınızın limiti dolduğunda kartınız kullanıma sistem tarafından otomatik olarak kapatılacaktır. Yaptığınız ödeme tutarı kadar limitiniz tekrar (ödeme yaptığınız günün ertesi günü) otomatik açılacaktır

Edikoop Kartı ile Anlaşmalı Mağazalardan yada kendi mağazalarımızdan yapılan mal / hizmet alımlarında, taksit sayısı ve tutarlar kontrol edilip, P.O.S. cihazından şifrenizi girdikten sonra çıkan sliplerden birisi ilgili mağazada, diğeri sizde kalır. Bu işlemden Asıl ve Ek Kart sahibi sorumludur. İhtilaf halinde PROVUS Bil.Hiz.A.Ş kayıtları esas alınır.

Asıl ve Ek Kart ilgili kooperatif ve Turkishbank mülkiyetindedir. Kaybolması ve çalınması halinde, kooperatife, ESKO'ya PROVUS Bil.Hiz.A.Ş'ye bildirilinceye kadar geçen süreden kart hamili sorumludur. Kartları bir başkası kullanamaz, kullanması halinde kart hamili tüm borçtan sorumlu olacaktır.

Kayıp çalıntı halinde, 7/24 Telefon 0212 331 70 07 dir

15.04.2017 Tarihli Edikoop Kart duyurusunu Görmek için tıklayınız


Edi-Koop Esko Kart Başvuru Formları

Aşağıdaki linklerden başvuru formlarını indirebilirsiniz.EDİ-KOOP Kart Başvuru Formu 1 için tıklayınız

EDİ-KOOP Kart Başvuru Formu 2 için tıklayınız

EDİ-KOOP Ek Kart Başvuru Formu için tıklayınız

Edi-Koop Esko Kart Ödeme Noktaları


BANKA HESAP VE İBAN NO
TEB ESKİŞEHİR İKİ EYLÜL ŞUBESİ
ŞUBE KODU 413 HESAP NO: 103985
HESAP ADI :EDİ-KOOP
IBAN : TR 9100 0320 0041 3000 0010 3985POSTA ÇEK HESAP NUMARAMIZ: 5283462
Merkez Mağaza (Muhasebe Servisi)
Cengiz Topel Cad No:1
TEL: 231 55 97EDİ-KOOP İŞ MERKEZİ
CUMHURİYE MH BAŞKAN SK NO:17 D:1
TEL: 233 23 72